Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 279 050 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Co słychać.

wtorek, 05 kwietnia 2016 14:16

Jesteśmy od poniedziałku w szpitalu w Rzeszowie w Klinice Ortopedii w środę Jula będzie miała usuwane zespolenie założone podczas operacji biodra  są to druty i płytka umieszczone w kościach,minęło już  6mcy i można to usunąć.
Operacja przyniosła dużo dobrego Jula  już przechodzi niewielkie odcinki  z pomocą lub chodzikiem ale robi to z wielkim trudem najchętniej  wybiera wózek lecz nie po to były te męki ,ból i sześć tygodni w gipsie więc rehabilitujemy się ile możemy aby osiągnąć zamierzony cel.

Julcia od marca uczęszcza już do szkoły i bardzo się jej to podoba chętnie się uczy i pisze na maszynie.
Tak poza tym to czas bardzo szybko leci w kwietniu Wojtuś będzie miał 5 lat a Ania  niedawno skończyła roczek,czekamy na kolejne badanie MRI głowy ,wizytę w Poradni Antropologicznej i Onkologicznej także w kwietniu.

 

 

Pozdrawiamy wszystkich blogowiczów,pa,pa.


Podziel się
oceń
4
1

komentarze (507) | dodaj komentarz

Osteotomia biodra.

piątek, 09 października 2015 12:39
Przepraszamy wszystkich którzy zaglądali na blooga z  nadzieją , że znajdą nowe wpisy o Julii i odchodzili z rozczarowaniem. Chyba nawet trudno nam wytłumaczyć co było powodem poza wielkimi  zmianami w naszym życiu bardzo częstymi pobytami w szpitalu z Julą i totalnym brakiem czasu. Myślę , że w którymś momencie pomyślałam, że skoro tak niewiele osób cokolwiek komentuje to pewnie też mało kto tutaj zagląda. Postanowiłam jednak, że zrobię wszystko by wrócić do dawnej tradycji pisania, gdyż wiem , że jestem  to winna wszystkim , którzy co roku przekazują 1% swojego podatku dla Juleczki.Wszystkim którzy od dawna , albo całkiem niedawno…wspierają Julię , nas i jej rodzinę  w tej długiej i nierównej walce z chorobą.
W marcu powiększyła się nasza rodzina urodziła się siostrzyczka Julci i Wojtusia  Ania .Od początku roku kilkakrotnie byliśmy z Julą w szpitalu w Rzeszowie na onkohematologii i ortopedii,w sierpniu było badanie MRI wynik jest dobry(choć był mocno dyskusyjny i było trochę zachodu koło tego) ostatecznie  to  dobra wiadomość.Od wtorku jesteśmy w szpitalu w Rzeszowie w Klinice Ortopedii w środę Jula miała ciężką i bolesną operację osteotomia na podwichnięte biodro ale wszystko przebiegło dobrze ,operacja z różnych powodów była już kilka razy odkładana.
Jula jest bardzo zła i ciężko jej się przyzwyczaić do gipsu który zaczyna się od pępka do dołu nóżek  mamy nadzieję że z czasem się przyzwyczai a okropny ból będzie odchodził,w gipsie musi być minimum sześć tygodni.
Od września Julia rozpoczęła naukę w pierwszej klasie w Szkole Podstawowej z Oddziałami  Integracyjnymi w Orłach niestety nie nacieszyła się nią za długo ze względu na operację później będzie miała nauczanie w domu,bardzo lubi się uczyć pisze na maszynie poznaje nowe literki ,ma nowe panie i koleżanki.
Ze względu na operację czeka ja teraz ciężka rehabilitacja aby odzyskać to czego się wcześniej nauczyła może teraz nauka chodzenia nie będzie jej sprawiała tyle bólu.

Nie będzie łatwo ale cóż nam pozostaje

 tylko wierzyć, że ta walka będzie zawsze wygrana…

Bywa trudno…bardzo trudno…

Kruchość życia czasem tak dotkliwie o sobie przypomina…

 

Pozdrawiamy cieplutko.

Obraz 001.jpg


Podziel się
oceń
10
0

komentarze (36) | dodaj komentarz

1 procent.

czwartek, 22 stycznia 2015 18:02

1.jpg

KRS 0000037904 

Cel szczegółowy : 6782 Kierkało Julia

lub

Cel szczegółowy:184 Kierkało Julia

KRS 0000382243

 

Darowizny:

 

 

 

 

Fundacja Dzieciom ''Zdążyć z Pomocą''

 

 

 

ul.łomiańska 5,

 

 

 

01-685 Warszawa

 

 

 

nr.konta:

 

 

 

15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

 

 

 

koniecznie z dopiskiem :

 

 

 

6782 Kierkało Julia

 

             -darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

 

 

 


Podziel się
oceń
8
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Wesołych Świąt.

czwartek, 25 grudnia 2014 13:33

Niech Pan Jezus narodzony w ubogiej betlejemskiej stajence z błogosławieństwem wyciągnie ku Wam ręce,Niech obdarzy Was potrzebnymi łaskami,miłości,zdrowiem,szczęściem i wszelkimi dobrami.

życzy Julia z rodziną.

 

 

 

 


Podziel się
oceń
3
0

komentarze (33) | dodaj komentarz

Kolejna wznowa.

wtorek, 25 listopada 2014 18:51

Witamy wszystkich serdecznie mamy dobre i niestety złe wiadomości.

Zaczniemy od tych dobrych Julcia 4 listopada obchodziła swoje ósme urodziny.

Od września rozpoczęła naukę w nowym prywatnym  przedszkolu  Montenssori ma tam dużo zajęć rytmikę,dogoterapię,angielski,niemiecki,rehabilitację,codziennie zajęcia z tyflopedagogiem i inne,szybko zaakceptowała nowe koleżanki ,kolegów i panie.

Czekamy z niecierpliwościa na nową maszynę brajlowską którą w części dofinansuje PCPR,ta maszyna elektroniczna będzie bardzo pomocna w nauce,Jula od dawna uczy się brajla zna już dużo literek i zaczyna czytać pierwsze słowa.

Końcem września byliśmy na turnusie rehabilitacyjnym w Zażdżieżu k/Płocka bardzo dobrze go wspominamy i polecamu wszystkim super klimat i specjaliści.

A teraz czas na gorsze wiadomości , początkiem roku z Julą zaczęły się problemy zdrowotne częste pobyty w szpitalu ze względu na nawracajace infekcje którym towarzyszyły wymioty, bóle głowy i niebezpieczne rozchwiania elektrolitów.

Po wykonaniu rezonansu w Rzeszowie stwierdzono wznowę guza mózgu,po obejrzeniu wyniku rezonansu w klinice w Niemczech gdzie od dawna konsultujemy Julę także to potwierdzono i zdecydowaliśmy się na leczenie w tej klinice,zastosowano tam leczenie radiochirurgią stereotaktyczną,Jula spędziła w klinice kilka dni niestety nie obeszło się bez cierpienia ale  Jula to  bardzo silna kobieta i dzielnie to zniosła.

Co do  leczenia w CZD w Warszawie to zostawiamy to bez komentarza nie mamy oczywiście pretensji do lekarzy onkologów ale  radiolodzy  z Warszawy nie zauważyli wznowy.

Końcem pażdżiernika odbyło się kontrolne MRI głowy i wynik jest dobry

Ale to nie koniec problemów dysplazja bioder postępuje i lekarze ortopedzi kwalifikuja Jule do operacji,końcem roku będzie mniej inwazyjny zabieg a póżniej dośc ciężka operacja a w przyszłości operacja stóp.

Konsultujemy Julcię u różnych specjalistów aby zaoszczędzić jej cierpienia które już tyle razy ja spotkało ale operacja jest nieunikniona w przeciwnym razie biodro moze sie zwichnąć całkowicie i już nie będzie można nic zrobić.

Rehabilitacja stoi w miejscu Jula nadal chodzi z pomocą lub z chodzikiem niewielkie odcinki,czekamy teraz na nowe ortezy ostatnie posłużyły jej zaledwie kilka miesięcy i już są za małe ortezy to niestety koniecznośc przy tak koślawych i zniekształconych stopach a najgorsze jest to że Jula bardzo niechętnie je nosi.

 

 

 

Pozdrawiamy wszystkich którzy jeszcze czasem tu zaglądaja,pa,pa.

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
2
0

komentarze (25) | dodaj komentarz

Wesołego Alleluja!!!

sobota, 19 kwietnia 2014 21:46

Witajcie.

U nas jest w sumie bez większych zmian Julcia i Wojtuś chodzą do przedszkola  jeździmy na rehabilitację i dodatkowe zajęcia do poradni.

Ale w styczniu było bardzo ciężko  Jula mocno się  powikłała miała infekcję (wymioty ,biegunka)i bardzo groźny spadek elektrolitów byliśmy kilka dni w szpitalu w Rzeszowie  po badaniu MRI główki wynik okazał się sprzeczny z ostatnim ,po wizycie w CZD w Warszawie i Niemczech oraz konsultacji z lekarzami  zadecydowano o wcześniejszym badaniu kontrolnym MRI które zaplanowano na koniec kwietnia(prawdopodobnie badanie w Rzeszowie zostało wykonane w innej rozdzielczości)także po świętach jedziemy do Warszawy ,Julia po tym zajściu zachowuje się tak jak zwykle więc mamy nadzieję że wszystko będzie w porządku,prosimy wszystkich o pamięć  o Julci w modlitwie ona sama już bardzo często się modli oraz bardzo lubi śpiewać ''Barkę''dla naszego kochanego Ojca Świętego Jana Pawła II.

 

 

Życzymy Wszystkim

Niech radość Wielkanocy 
napełni Wasze serca 
nadzieją i obfitością łask 
od Chrystusa Zmartwychwstałego. 

Gosia,Grzegorz,Julia i Wojtuś.

n201117_003.jpg

 

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

1 PROCENT

sobota, 18 stycznia 2014 15:25

Moi drodzy, trwa okres rozliczenia dochodów za 2013 rok.

Tym, którzy chcą pomóc Julii przypominamy  w jaki sposób można przekazać 1% podatku dochodowego na Jej leczenie i rehabilitację.

 

           1% PODATKU DLA JULII

KRS 0000037904

cel szczegółowy

6782 JULIA KIERKAŁO

 

 

 

Za każdą, nawet najdrobniejszą pomoc z całego serca dziękujemy. Pieniądze zebrane na koncie fundacji przeznaczymy na rehabilitację Julii, letni turnus rehabilitacyjny w tym roku planujemy wyjazd do ośrodka w Zabajce, zakup niezbędnego sprzętu i leczenie.

Tylko intensywna i regularna rehabilitacja zwiększa szanse Julii na samodzielne chodzenie a co za tym idzie na godne i samodzielne życie. Bez 1% nie dalibyśmy rady... Dzięki Wam jesteśmy o kilka kroków do pierwszego samodzielnego kroku Julki! 

 

 Z wyrazami wdzięczności

Małgorzata i Grzegorz Kierkało.

 

all 702.jpg

 


Podziel się
oceń
0
2

komentarze (12) | dodaj komentarz

Serdeczne życzenia.

poniedziałek, 30 grudnia 2013 19:02

Witamy po długiej przerwie u nas wszystko w porządku Julia chodzi do przedszkola wyniki badań są dobre i to jest najważniejsze.
W tym roku pierwszy raz byliśmy na turnusie rehabilitacyjny w Laskach w ośrodku dla dzieci niewidomych,wcześniej bywaliśmy tam na wczesnej interwencji.

Julia rozpoczęła naukę braila z panią tyflopedagog,bardzo lubi te zajęcia,gorzej jest z rehabilitacją pomimo tego że już współpracuje z panią rehabilitantką i coraz mniej się buntuje to w żaden sposób nie możemy jej zachęcić do samodzielnego chodzenia także tu stoimy w miejscu,RTG bioder jest bez zmian.

Jeśli chodzi o motorykę małą -rączki to tu jest mała poprawa pomimo niedowładu jaki cały czas się Julci dokucza radzi sobie coraz lepiej pomaga w rozbieraniu,potrafi z pomocą zjeść ulubiony jogurt(ale najlepiej jak jest on w butelce i można go wypić).

 

Wszystkim którzy czasem jeszcze tu zaglądają życzymy

 

Niech mały Jezus, błogosławi Wam i Waszym rodzinom,

dając szczęście ,zdrowie i pomyślność na cały Nowy Rok.

Niech blask Betlejemskiego światła rozświetla wszystkie mroki

codzienności ,wnosząc w nią pokój ,dobro i radość.

Szczęśliwego Nowego Roku 2014.

 

 Julia,Wojtuś ,Gosia i Grzegorz.

images.jpg

 

 

 


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (30) | dodaj komentarz

Życzenia Wielkanocne.

środa, 27 marca 2013 22:54

 

Niech Zmartwychwstały Pan Jezus napełni

Wasze serca radością i pokojem.

Niech przemieni

każdy smutek w radość

każdy płacz i zmartwienie

w szczęście i nadzieję.

Wszystkiego najlepszego.

życzy Julia z rodziną.

P.S.

U nas wszystko w porządku ostatnie badanie MRI głowy jest dobre gorzej jest z badaniem bioderek(w szpitalu zagubiono poprzednie zdjecie RTG bioderek i nie mamy porównania)Julia ma podwichnięte biodro lewe i bardzo koślawe stopy i ze względu na to ma ograniczone chodzenie od niedawna chodzi z pomocą podpórki kroczącej-balkonika niestety niechętnie.

Nie lubi chodzić porusza się na czworakach i z pomocą drugiej osoby ale prawie zawsze wymusza aby ją wziąć na ręce lub do wózka.

Rehabilitujemy się na różne sposoby z nadzieją że unikniemy operacji bioderek a Julcia samodzielnie zacznie chodzić.

Wreszczie pozbyliśmy się broviaca -dojście do żyły głównej do serca przez które dostawała chemioterapię,leki,krew,nie była kłuta igłą,''Bronek'' tak go nazwała Julia był z nami ok.6lat teraz myślimy o nauce pływania ponieważ wcześniej przez ''Bronka ''było to niemożliwe nie można tego dojścia moczyć w wodzie i nareszcie Julcia może bez obaw pluskać się w wannie razem z braciszkiem.

Wypadł jej pierwszy mleczny ząbek ponieważ zęby stałe już zaczynają rosnąć i wypychają zdrowe mleczaki.

W przedszkolu Julia zaprzyjażniła się z kolegą bardzo się lubią cieszymy się z tego powodu ponieważ Jula zawsze wybierała osoby dorosłe do zabawy i rozmowy.

 

Pozdrawiamy Wszystkich cieplutko.

 


Podziel się
oceń
6
0

komentarze (23) | dodaj komentarz

1 PROCENT.

środa, 23 stycznia 2013 19:37

Serdecznie dziękujemy wszystkim za przekazanie 1%PODATKU dla Julii w roku 2011.

Za zgromadzone na subkoncie fundacji środki Julia będzie nadal rehabilitowana i leczona także za granicą gdzie po każdym badaniu  MRI głowy konsultujemy Ją odpłatnie w klinice w Niemczech.

Liczymy na państwa pomoc także w tym roku bardzo dziękujemy za każdą nawet najdrobniejszą wpłatę za każdą pozytywną myśl za wszystkie komentarze jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni.

 

Małgorzata i Grzegorz Kierkało.

 

 

KRS 0000037904 

Cel szczegółowy :  Kierkało Julia

 

lub

 

KRS 0000020967

 

Cel szczegółowy : Kierkało Julia

  

 

 

 


Podziel się
oceń
3
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Wesołych Świąt.

piątek, 21 grudnia 2012 21:53

Jak ten czas szybko leci 4 listopada Julia obchodziła swoje szóste urodziny.

Bardzo chętnie jeździ do przedszkola choć od września była już kilka razy
przeźiębiona ponieważ po tak długim leczeniu jej układ odpornosciowy jest mocno osłabiony i ma także dośc niską hemoglobine  ale i tak nie jest źle Julia to prawdziwy zuch i bardzo ładnie przyjmuje leki .

W przedszkolu miała swój pierwszy występ z okazji zbliżających się swiąt mówiła wierszyk i spiewała razem z grupą kolędy, zna już na pamięć imiona i nazwiska swoich koleżanek i kolegów i naśladując panią nauczycielke z przedszkola kilka razy dziennie sprawdza obecność liczy dzieci i opowiada  co dziś bedzie, zna nowe piosenki  i zabawy.Były także problemy a dokładnie to chodzi tu o jedzenie Julia napewno odczuwa pragnienie i badzo często prosi o picie ale z jedzeniem jest gorzej nadal boi się gryźć i to ją blokuje ale już jest lepiej i ładnie zjada zupki.

W styczniu mamy kontrolne badanie bioderek i wizyte w poradni endokrynologicznej ,onkologicznej i ginekologicznej gdzie Julia była już badana ponieważ były przepuszczenia szybszego rozwoju i teraz bedziemy powtarzać badanie . Julci właśnie nie dawno wypadł pierwszy mleczny ząbek przez to że przez dwa lata Julia była karmiona sondą dożołądkową  nie je za dużo słodyczy a także ładnie myje ząbki to z tym nie mamy problemów i wypadł zdrowy mleczak ponieważ wypchał go widoczny już ząbek stały .

W lutym badanie MRI głowy i tu mamy plany aby spróbować bez znieczulenia być może sie uda choć badanie trwa ok.40min,więc trzymajcie kciuki.

Tak po za tym to czas szybko leci brat Julii Wojtuś ma już prawie dwa latka różnie to pomiędzy nimi bywa ale Julia bardzo się cieszy jak braciszek odbiera Ją z przedszkola i jest dośc wyrozumiała w zabawie ponieważ jako starsza siostra  bardzo często musi mu ustępować .

 

Pragniemy także Wszystkim złożyć najlepsze życzenia z okazji
Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku,
aby przyjście na świat Chrystusa
przyniosło ze sobą radość,
pokój, nadzieję i miłość.

Gosia, Grzegorz, Julia i Wojtuś.

 

 

 

 

 

 


Podziel się
oceń
4
0

komentarze (19) | dodaj komentarz

Przedszkole.

niedziela, 21 października 2012 21:15

Długie przerwy w wpisach to już tradycja Julka chodzi od września do przedszkola integracyjnego różnie to bywa ale daje sobie rade z nowymi wyzwaniami.

W przedszkolu Jula złapała wirusówke i kilka dni spędziła w domu z duszącym kaszlem nastepnie spadła Jej  hemoglobina ale dzielnie przyjmowała leki piła soczek z buraka i robiła inhalacje .

We wrześniu było kontrolne badanie MRI głowy-wynik bez zmian.

Rehabilitacja powoli idzie do przodu teraz walczymy z dysplazją bioderek lewe biodro jest mocno podwichnięte i kość udowa jest skrócona .

Krótsza nóżka lewa która dodatkowo objęta jest niedowładem to jest takze duża blokada w nauce chodzenia lekarze ortopedzi mówią że może sie to zakończyć operacją ale okaże się to po zrobieniu kontrolnego rentgenu bioder,jesli ktoś miał podobny problem to prosilibyśmy o  ewentualne wskazówki ,ćwiczenia .

Mamy nadzieje że unikniemy kolejnej operacji i nastepne zdjęcie bedzie lepsze,pozdrawiamy Wszystkich,pa.

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (15) | dodaj komentarz

WITAJCIE

niedziela, 17 czerwca 2012 14:23

 W ciągu ostatnich miesięcy dużo się u nas działo trochę czasu już minęło od odstatniego wpisu a to wszystko związane jest z totalnym brakiem czasu który tak szybko płynie i podsumowując leczenie Julii to już  minęło pięć lat  od kiedy Julia zaczęła leczenie .

W kwietniu 2012r.Jula zakończyła leczenie chemioterapią teraz mamy kontrolne badania i wizyty w CZD w Warszawie. 

Po ostatniej chemii trafilismy do szpitala do Rzeszowa Jula miała bardzo duży spadek hemoglobiny i nawracające infekcje z duszącym kaszlem  dostała tam krew i wartości morfologi znacznie się podniosły po dwóch dobach wypisano nas do domu .

W tej chwili poziom hemoglobiny jest dość dobry a co najważniejsze nie leci w dół mamy nadzieje że teraz po zakończeniu chemioterapi organizm Julci sam się zacznie odbudowywać.

Jesli chodzi o rehabilitację to niestety nie jest lepiej Jula bardzo dużo już rozumie i wie jak nas podejść robi wszystko aby nie musiała chodzić strach bardzo ją blokuje przed samodzielnym chodzeniem jest w stanie przejść dłuższy kawałek ale tylko z pomoca drugiej osoby za rękę i z tym także różnie bywa .

Pozdrowienia dla wszystkich Bloogowiczow. 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Wesołych Świąt.

piątek, 06 kwietnia 2012 22:44

Witamy po długiej przerwie a to wszystko dlatego że czas tak szybko ucieka i  ciężko uwieżyć że już prawie minął rok od kiedy pojawił sie brat Julci a ona sama ma już pięć lat i od września mamy w planach zacząć naukę w przedszkolu  jeśli oczywiście  uda się zakończyć leczenie chemioterapią .

Ostatni wynik MRI główki wyszedł dobrze niemieccy lekarze także to potwierdzają  (konsultujemy Jule także w Niemczech) i wszystko wskazuje na to że w maju zakończymy chemioterapię.

W ostatnim wpisie pochwaliliśmy się o postępach w rehabilitacji  a tymczasem  Julcia znów sie troszkę cofła tak niestety dzieje się u niej dośc często tym razem zawiniły specjalne buciki ortopedyczne w których to Julcia zaczeła już sama stawiać pierwsze kroki  po prostu są małe i uwierają Ją .Podczas ostatniej wizyty CZD  w Warszawie pan próbował wziąć jej miarę do nowych butów ale Jula była zmęczona  po znieczuleniu do rezonansu i okazało się to niemożliwe zwłaszcza że podczas płaczu niedowład się wzmaga a pobranie takiej miary  wiąże się z  zagipsowaniem nóżek na kilka minut.Może uda sie to przy następnej wizycie po swiętach z syropem uspokajającym.

Jula jest bardzo czuła na dotyk  to właśnie dotyk i słuch sa zmysłami które są u niej bardzo rozwinięte i na które jest szczególnie wrażliwa gorzej jest ze smakiem i węchem oczywiście odpowiednio Ją rehabilitujemy  pod tym kątem wspólnie z neurologopedą.

Jula nadal bardzo boi sie samodzielnie chodzić zaczyna wykorzystywac fakt że buty są za małe i nawet jeśli jest w innych butach a my chcemy aby dłużej pochodziła to ona mówi że te buty też są za małe i boli ją nóżka  tak naprawdę to blokuje Ją strach i niedowład  sama musi zrozumieć jak fajnie bedzie gdy zacznie samodzielnie chodzić jak narazie to ciężko  nam jest Ją przekonać do tego być może w przedszkolu  bedzie miała większą motywację wsród dzieci w swoim wieku.

Składamy Wszystkim  Wesołych i przede wszystkim Zdrowych Świat Wielkanocnych .

Pa,pa. 

  


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Postępy w rehabilitacji.

poniedziałek, 30 stycznia 2012 21:44

U nas powoli idzie do przodu Julcia ostatnio zrobiła bardzo duże postępy w rehabilitacji potrafi samodzielnie stać przez dłuższą chwile oraz samodzielnie stawia kroczki  do niedawna chodziła tylko z pomocą lub przytrzymując się np:mebli czy ściany,najważniejsze jest to że sama chce sie w taki sposób przemieszczać a nie tylko na czworakach,niestety jeszcze trzeba ja troszke do tego zachęcać .

Nadal najwiekszym jej wrogiem jest strach i niedowład który bardzo bardzo powoli ustępuje i uniemożliwia jej swobodnie się poruszać ,ale najważniejsze jest to że są postępy i bardzo się cieszymy.

  

W marcu mamy zaplanowane kolejne badanie MRI głowy po którym jak zawsze nastepuje decyzja co do dalszego leczenia,Julia nadal co trzy tygodnie przyjmuje chemiotrapię .

Jak co roku istnieje możliwość przekazania 1 procentu podatku i chcielibyśmy wszystkim tym którzy w ten sposób wsparli Julę w ubiegłych latach podziękować oraz prosić aby także w tym roku przekazali swój

1 procent na rehabilitację i leczenie  Julki wszelkie informacje zamieszczone sa w kategorii 1 PROCENT.

 

 

Pozdrawiamy Wszystkich,pa,pa. 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


piątek, 23 marca 2018

Licznik odwiedzin:  244 176  

Kalendarz

« marzec »
pn wt śr cz pt sb nd
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Głosuj na bloog


zobacz wyniki

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

O moim bloogu

Bloog ten przedstawia historię naszej córeczki Julii,która od szóstego miesiąca życia walczy z ciężką chorobą-guzem mózgu(astrocytoma pilomyxoides WHO II)Glejak nerw&oac...

więcej...

Bloog ten przedstawia historię naszej córeczki Julii,która od szóstego miesiąca życia walczy z ciężką chorobą-guzem mózgu(astrocytoma pilomyxoides WHO II)Glejak nerwów wzrokowych i podwzgórza.Przeszła ona kilka operacji w tym dwie poważne operacje częściowego usunięcia guza mózgu,który dwukrotnie odrósł.Z powodu pojawienia się wodogłowia założono Julii zastawkę Pudenza,ma także niedoczynność przysadkowo-podwzgórzową. Po pierwszej operacji Julia straciła wzrok,a póżniej poczucie głodu i przez okres dwóch lat była karmiona sondą dożołądkową.Od 07.2009r.Julia zaczęła jeść samodzielnie. Przeszła ona 23cykle chemioterapii,i radioterapię. Po operacji wystąpił u niej niedowład lewostronny i wymaga intensywnej rehabilitacji. 12 grudnia 2009r.zakończyła ponownie leczenie onkologiczne. 28 kwiecien 2010r,po badaniu kontrolnym MRI,stwierdzono niewielki progres guza i włączono ponownie chemiotrapię.W 2012r w marcu zakończono chemioterapię i od tej chwili pozostaje pod kontrolą poradni onkologicznej,a od września Julia rozpoczęła naukę w przedszkolu integracyjnym.

schowaj...
Profesjonalne statystyki odwiedzin

Statystyki

Odwiedziny: 244176

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Pytamy.pl

Praca